fbpx

ÖZEL GRUP DERSLERİ

Uyguladığımız sistem içerisinde her öğrenci için ayrı bir çözüm üretilmektedir. Standart bir programın tüm öğrencilere tek tek uygulanması yerine her öğrenci için özel bir program oluşturulur. Program oluşturulmadan önce öğrencinin genel durumu tespit edilir. Daha sonra belirlenen eksiklere göre özel bir program oluşturulur.

Bazı sınav konularının kavranmasının diğer konulara da temel oluşturduğu göz önüne alınarak bir çalışma takvimi oluşturulur. Oluşturulan programın öğrencinin gelişimine sunduğu katkı yapılan tarama testleri ve denemeler aracılığıyla incelenir.

Öğrencinin pozitif bir ivme yakalaması, günden güne geliştiğini hissetmesi, öğrencinin motivasyon kazanması açısından son derece önemlidir. Birbirine benzer düzeylerde olan, mümkünse birbirini önceden tanıyan ve uyum içerisinde çalışabilen öğrenciler gruplar haline getirilir.

Grup dersleri ekonomik açıdan avantajlı olmakla birlikte öğrencilerin uyumu ve bütün öğrencilerin birbirine yakın verim alması için son derece önemlidir. Bu uyum beraberinde başarıyı da getirmektedir. Öğrencilerin başarılı olabilecekleri tüm ortamı sağlamak onların motivasyonunu olumlu yönde etkileyecektir.

GRUP

Neden Grup Çalışması Yapıyoruz?

BİRLİKTE ÇALIŞMA VE UYUM
RAHAT VE HUZURLU BİR ÖĞRENME ORTAMI
AKADEMİK DESTEK