fbpx
evren1

Uğur Evren Atila

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni

1982 yılında Erzurum'da doğdu. 2005'te Erzurum Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünü bitirdi. Daha sonra aynı üniversitede Tezsiz Yüksek Lisans yaptı. İki yıl Erzurum Final Dershanesinde ardından Erzurum Hedef Dershanesinde görev yaptı. Daha sonra sırasıyla Tuzla Zirve, Maltepe Zirve ve Pendik Ders Evi Etüt Eğitim Merkezinde görev yaptı. Gen VIP Kurs Merkezinde TYT-AYT grubu öğrencilerine sınava yönelik Türkçe ve Edebiyat dersleri vermektedir.

İlknur Sampaz

İlknur Sampaz

Kimya Öğretmeni

1977 yılında İstanbul' da doğdu. 2000 yılında AİBÜ Kimya bölümünü, 2004 yılında Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Yüksek Lisans Programını bitirdi. 2004 yılında Kültür Eğitim Kurumlarında çalışmaya başladı. Bir dönem yurt dışında bulundu. 2012’de dönüş yaptıktan sonra sırasıyla Hedef 12, Asist Eğitim ve Özel Ölçüt Eğitim Kurumlarında görev yaptı. Gen Kurs Merkezinde, TYT-AYT grubu öğrencilerine Kimya dersi vermektedir.

yeliz-aygün

Yeliz Aygün

Biyoloji Öğretmeni

1987’de İstanbul’da doğdu. 2010'da Marmara Üniversitesi Biyoloji bölümünden mezun olduktan sonra tekrar üniversite sınavına girip Boğaziçi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Kimya Öğretmenliğini kazandı. 2018 yılında bölümünü Tezsiz Yüksek Lisansla bitirdikten sonra özel bir okulda IGCSE Biyoloji öğretmenliği yaptı. Aynı zamanda özel bir kursta; IB, AP, IMAT, SAT, AYT ve TYT Kimya ve Biyoloji öğretmenliği yaptı. Çok iyi derecede İngilizce ve İspanyolca bilmektedir.

saniye-kantarci

Saniye Kantarcı

Tarih Öğretmeni

1985 yılında Elazığ'da doğdu. 2010 yılında Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Tarih Öğretmenliği bölümünden mezun oldu. İki buçuk yıl Ankara Formül Dershanesinde çalıştı. Ardından sırasıyla Elazığ Maraton Dershanesi, İstanbul Artı Sonsuz Eğitim Kurumları, Dörtte Dört Eğitim Merkezi ve Sınav Kolejinde çalıştı. Bu eğitim-öğretim yılında Gen Kurs Merkezinde 8.sınıf için İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, TYT-AYT için Tarih dersi vermektedir.

ece-şenay

Ece Şenay

Matematik Öğretmeni

1981 yılında İstanbul’da doğdu. Kocaeli Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisansını Okan Üniversitesi’nde bitirdi. 2005 yılından beri Bil Dersaneleri, Kavram Dersaneleri ve Oğuzkaan Okullarında görev aldıktan sonra Gen Kurs Merkezinde sınava yönelik Matematik ve Geometri dersleri vermektedir.